Üyelik Girişi
SAMRI TÜRKTÜR TÜRK KALACAK
Site Haritası

SİTE KURUCUSU

BEN HÜSEYİN ŞEHİRLİ 1972 SAMRI KÖYÜ DOĞUMLU OLUP ERTUĞRUL ŞEHİRLİ NİN OĞLUYUM MUSTAFA VE OĞUZHAN İSMİNDE İKİ EVLADIM VAR..
Uzay sırlarının çözülmesine çalışıldığı çağımızda biz halâ en yakın çevremizi, yaşadığımız ve doğduğumuz yeri tanıyamıyorsak bu bizim için bir eksiklik olmalıdır. Oysa insan, yaşadığı çevre ile vardır. Çevresini tanımadan yaşamak, kendini tanımadan yaşamaktır; yaşadığının bilincine varmamaktır. İşte bu duyguyla www.samrikoyu.com sayfalarını hazırlamaya başladım.
    Amacımın, daha çok insanlarıma çevrelerinin dünü ve bugünü hakkında bilgi sunmak, Köyümüzle ilgilenen ve burayı merak edenlere, SAMRI'yı tanıtmaktır.Ayrıca SAMRI'nın dışında yasayan binlerce SAMRI'lı vardır, bu insanlarımız tabiiki doğdukları memleketi merak edecektir ve neler olduğunu öğrenmek isteyecektir. Bunu başarabildiysem, sevinç ve mutluluk duyacağım.

    Bütün dikkat ve çabalarıma karşın eksik yönleri olabilecek bu sitenin, okuyuculardan gelmesini beklediğim tamamlayıcı bilgi, uyarı ve eleştirilerle daha iyi bir duruma geleceğini umuyorum. Bu bakımdan elinde SAMRI ile ilgili konular, resimler, vs. olanlar bunları bana iletirse memnun olurum. Sayfalar içerisinde olabilecek cümle ve kelime hatalarından dolayı şimdiden özür dilerim.

En çok dikkat ettiğim şeyler, dürüstlük, mütevazilik, uzlaşma, her zaman pozitif düşünmek ve her olaya iyi niyetle yaklaşmaktır.
ŞU ANDA . OĞUZHAN ELEKTRONİK ÇATISI ALTINDA BİLGİSAYAR, ELEKTRONİK, OYUNCAK, HIRDAVAT, KIRTASİYE , TUHAFİYE VE NAKLİYE SEKTÖRÜYLE ESKİŞEHİR ESENTEPE MH EĞİTİMCİLER CAD. NO:84/A-B TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR'DE KENDİ İŞİMİZLE UĞRAŞMAKTAYIM. BANA TELEFON NUMARAMDAN VEYA MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. ELİNİZDE GÜZEL FOTOĞRAFLAR VARSA BANA GÖNDEREBİLİRSİNİZ. BENDE SİTEMİZDE YAYINLARIM. TELEFON NUMARAM 05449261418- İŞ TEL 0 222 231 55 40
MAİL ADRESİM huseyinsehirli@hotmail.com
                                            HÜSEYİN ŞEHİRLİ
      

www.samrikoyu.com İSİM TESCİLLİ SAMRI KÖYÜ RESMİ İNTERNET SİTESİDİR.

KÖYÜMÜZE SAHİP ÇIKALIM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret203354
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33325.3546
Euro6.06716.0914
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 2°
OĞUZHAN ELEKTRONİK TUHAFİYE KIRTASİYE BİLGİSAYAR ELEKTRİK